Dziś "Zadanie Specjalne" o nowych taśmach Kulczyk-Graś. Gargas: To obraz ręcznego sterowania styku polityki i biznesu

O "ustawianiu" ludzi w mediach, tym jak działał świat mediów w czasie kadencji PO-PSL i wszystkim tym co jest na nowo ujawnionych taśmach z rozmowami Jana Kulczyka i Pawła Grasia w nowym odcinku "Zadania Specjalnego". Zapraszamy o godzinie 21.30!
Jak mówiła w studiu Telewizji Republika autorka programu Anita Gargas, dzisiejszy odcinek poświęcony jest nowy taśmom z zapisem rozmów Jana Kulczyka i Pawła Grasia. – Pociągnęliśmy ten wątek, to bardzo specyficzna rozmowa dotycząca świata mediów, pokazuje obraz ręcznego sterowania tego styku polityki i biznesu – mówiła Anita Gargas.
Dziennikarka podkreśliła, że chociaż z poprzednich taśm oraz informacji ujawnianych przez dziennikarzy wiadomo już jak działał ten system w czasach trwania koalicji PO-PSL, to nowe taśmy pokazują nowe wątki tej historii.
Goścmi Anity Gargas będą Cezary Gmyz, dziennikarz śledczy Telewizji Republika i „Do Rzeczy”, Marcin Wolski ze Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich, posłanka PiS Iwona Arent i Bogusław Sonik, były europoseł i obecnie poseł Platformy Obywatelskiej.
Polecamy Hity w sieci
Wiadomości
Parlament przegłosował ustawę ograniczającą prawa rodzicielskie. Weto prezydenta może ochronić dzieci i rodziny
Zmarła mama Mateusza Morawieckiego. "To Jej zawdzięczam swoją wiarę, wytrwałość i dumę z naszej Ojczyzny"
"Powiedzcie mojej babci, że zachowałam się jak trzeba". 79. rocznica skazania na śmierć przez komunistyczny reżim Danuty Siedzikówny - „Inki"
Najnowsze

Zmarła mama Mateusza Morawieckiego. "To Jej zawdzięczam swoją wiarę, wytrwałość i dumę z naszej Ojczyzny"

Kallas uderza w Hamas: nagrania zakładników obnażają barbarzyństwo tej grupy

Kapelan prezydenta Nawrockiego o swojej misji. Ks. Wąsowicz szczerze o powołaniu
