Działaczka partii Razem zginęła w Tatrach
Jak poinformowali działacze partii Razem, nie żyje Katarzyna Macioszek. Zginęła w tragicznym wypadku w Tatrach w sobotę 25 stycznia. Kobieta spadła z kilkuset metrów podczas podejścia na Rysy.
Ratownikom TOPR mimo podjętej akcji ratowniczej nie udało się pomóc kobiecie, która prawdopodobnie poślizgnęła się na szlaku i nie zdołała wyhamować upadku. Ciało znajdowało się niemalże przy Czarnym Stawie. Działaczka musiała więc spaść nawet z kilkuset metrów.
O śmierci Katarzyny Macioszek poinformowali jej partyjni koledzy na Facebooku.
„Kasia budowała Razem niemal od samego początku. Choć rzadko pojawiała się w mediach, to w organizacji warszawskiej znali ją chyba wszyscy. Bo Kasię spotykało się tam, gdzie potrzebna była pomoc. O sprawiedliwszy świat walczyła bez zadęcia, bez wielkich słów - za to rzetelnie i z troską o innych. Bardzo, bardzo smutna wiadomość...” – napisał na swoim profilu szef ugrupowanie, Adrian Zandberg.
Najnowsze
Wielkanocna babka – puszysta, pachnąca wanilią i cytryną. Ten przepis zawsze się udaje
Bogucki uderza w Arłukowicza. "Kłamaliście, by dorwać się do władzy"
ETS wymknął się spod kontroli? System stał się polem spekulacji
SPRAWDŹ TO!