Dyrektorzy GAZ-SYSTEM nie trafią do aresztu
Jak donosi RMF FM, Prokuratura Okręgowa w Gliwicach zastosowała wobec dyrektorów spółki GAZ-SYSTEM poręczenia majątkowe. Dzięki tej decyzji zatrzymani przez CBA za wyprowadzenie z firmy dwóch milionów złotych nie trafią do aresztu.
CBA zatrzymało dwóch pracowników firmy działającej w branży gazowej. W spółce Skarbu Państwa GAZ-SYSTEM doszło do wyprowadzenia środków finansowych, na kwotę około 2 milionów złotych. Do wyłudzeń miało dochodzić poprzez podpisywanie zleceń na prace, które nigdy nie były wykonywane, a zostały opłacone. Dwóm zatrzymanym dyrektorom postawiono zarzuty niegospodarności. CZYTAJ WIĘCEJ...
GAZ-SYSTEM S.A. to strategiczna spółka skarbu państwa odpowiedzialna za przesył gazu na terenie Polski.
Najnowsze
„Nie było nazistów – byli i są Niemcy”. ROG pisze do ambasadora Niemiec
Szef BBN o mordzie z Białej Podlaskiej: Polska nie może stać się przestrzenią dla takich działań
Władze i mieszkańcy Augustowa protestują przeciwko budowie obwodnicy