Dymisje na najwyższych stanowiskach we wrocławskiej policji!
 
  
      
          Jak informuje portal rmf24.pl, na wniosek Komendanta Głównego Policji, szef MSWiA odwołał ze sprawowanej funkcji komendanta wojewódzkiego policji we Wrocławiu, jego zastępcę oraz komendanta miejskiego w stolicy Dolnego Śląska.
  
      
    
Nowe fakty związane z okolicznościami śmierci 25-letniego Igora Stachowiaka na komisariacie policji przy ul. Trzemeskiej we Wrocławiu odbijają się coraz głośniejszym echem w policji. W związku ze śmiercią młodego mężczyzny, na wniosek Komendanta Głównego Policji, Mariusz Błaszczak, minister spraw wewnętrznych i administracji, odwołał z pełnionych funkcji komendanta wojewódzkiego policji we Wrocławiu, zastępcę komendanta wojewódzkiego ds. prewencji oraz komendanta miejskiego policji we Wrocławiu.
Jak podaje portal rmf24.pl, powodem odwołania jest „utrata zaufania i to, że nie potrafili dopełnić swoich obowiązków i należycie nadzorować czynności wyjaśniających i postępowania dyscyplinarnego”
Mocne słowa wiceministra Warchoła odnośnie policji wrocławskiego komisariatu: "to nie byli policjanci, to byli bandyci w mundurach"
Nareszcie! Interweniował minister. Zwolniono policjanta odpowiedzialnego za śmierć Igora S.!
Polecamy Polityczna Kawa
Wiadomości
Najnowsze
 
  
Do Niemiec przybywa coraz więcej młodych Ukraińców. W sieci określa się ich często, jako "dezerterzy" lub "zdrajcy"
 
  
Żurnalista odpowiada na zarzuty Wojewódzkiego: „Nie chodzi o moje wartości, lecz o jego kompleksy”
 
  
Gdańsk w grze o finał Ligi Konferencji 2028 lub 2029. UEFA ogłosiła listę kandydatów
 
  
NBA: San Antonio Spurs z kolejnym zwycięstwem! Świetny początek sezonu w wykonaniu kolegów Sochana
 
  
 
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
  