Dramat w Nysie. Zawyły syreny. Wezwanie do samoewakuacji!
Dramat w Nysie. Burmistrz miasta Kordian Kolbierz zaapelował mieszkańców do samoewakuacji. W mieście zawały syreny!
Burmistrz Nysy wydał komunikat o samoewakuacji. "Niestety nie jesteśmy w stanie określić siły i kierunków grożącej nam powodzi. Generalnie bezpiecznie jest za rzeką!" - dodał.
Ostrzegł, że w mieście rozlegnie się sygnał syreny alarmowej - "Idzie Woda!".
Oba mosty w Nysie są już nieprzejezdne, miasto zostało odcięte od świata - poinformował Tygodnik Podhalański. Duży nurt na ulicach uniemożliwił przejazd wozu strażackiego, z którego ewakuowano załogę pojazdu.
Źródło: x.com, Radio Zet; PAP
Najnowsze
Warchoł: jeśli wszystko było w porządku, to dlaczego Kacprzyk zwrócił już pół miliona złotych?
SPRAWDŹ TO!
NASZ NEWS: PSL razem z KO na liście? Kłeczek zdradził szczegóły!
Skandal! Ukraiński wojskowy grozi Polsce. "Czy są gotowi na śmierć własnych obywateli?"