Dramat w Grabowie Szlacheckim. Wjechała samochodem wprost pod pociąg
Makabryczny wypadek w Grabowie Szlacheckim w Lubelskiem. 50-latka zginęła na miejscu po tym, jak wjechała volkswagenem na niestrzeżony przejazd kolejowy i zderzyła się z pociągiem pasażerskim.
Do zdarzenia doszło około 9:00 w sobotę.
Kierująca volkswagenem - jak podaje policja "z nieznanych przyczyn" - wjechała na niestrzeżony przejazd kolejowy i zderzyła się z pociągiem pasażerskim. kobieta zginęła na miejscu.
Policjanci powiedzieli, że w momencie zdarzenia było pochmurno, ale warunki atmosferyczne były dobre.
Nikt z pasażerów pociągu nie ucierpiał.
Źródło: rmf24.pl
Komentarze
Najnowsze
Jakubiak: na naszych oczach dochodzi do pewnego rodzaju wysiłku ws. eutanazji narodu
Odbudowa Ukrainy bez Prezydenta RP? „To niezrozumiałe, powinniśmy pokazać jedność”
Tuskowej minister nie pasuje tempo przyznawania medali dla seniorów. Jest odpowiedź