Dr A. Zaczyński: Przecieramy szlaki, które pokazują, jak budować szpitale tymczasowe
Szpital tymczasowy na Stadionie Narodowym w Warszawie może być wzorem dla innych województw; przecieramy szlaki, które pokazują, jak budować szpitale tymczasowe, żeby było to sprawne i szybkie - mówił w czwartek zastępca dyrektora warszawskiego szpitala MSWiA dr Artur Zaczyński.
Mówił też, że szpital na Stadionie Narodowym może być wzorem dla innych województw. - Przecieramy szlaki, które pokazują, jak budować szpitale tymczasowe, żeby to było sprawne i szybkie - podkreślił.
Zaznaczył, że wszystkie procedury, jakie zostały opracowane wiosną przy pierwszej fali pandemii koronawirusa w przekształconym na jednoimienny szpitalu przy ul. Wołoskiej, zostały zaimplementowane w szpitalu tymczasowym na Stadionie Narodowym.
Zapewnił, że personel szpitala tymczasowego będzie starał się zapewnić pacjentom komfortowe warunki, tożsame do tych, które mieliby w szpitalu przy ul Wołoskiej.
Najnowsze
Kontynuacja prześladowań. Sąd wydał ENA wobec Marcina Romanowskiego
Saryusz-Wolski: w założeniach udzielania pożyczki SAFE są dokładne zapisy dotyczące warunkowości
TRZEBA ZOBACZYĆ!
KO lawinowo traci poparcie. Najwięcej z całego zestawienia! [SONDAŻ]