„Dość szkalowania PiS”. Posypały się pozwy!
W mediach społecznościowych Prawo i Sprawiedliwość opublikowała posty / zawiadomienia o podejrzeniu popełnienia przestępstwa przez polityków Platformy Obywatelskiej. Dotyczą one głównie znieważania organizacji politycznej.
„Dość szkalowania Prawa i Sprawiedliwości oraz naszych wyborców. Składamy zawiadomienie w związku z obraźliwymi wypowiedziami„
– tak Prawo i Sprawiedliwość pisze na platformie X.com, publikując zawiadomienia do prokuratury o podejrzeniu popełnienia przestępstwa przez przedstawicieli m.in. KO.
Jak na razie dotyczą one:
senatora Bogdana Klicha,
posła PE Krzysztofa Brejzy,
posła do PE Łukasza Kohuta,
posła do PE Michała Szczerby,
szefa KPRM Jana Grabca,
posła Romana Giertycha
Źródło: Republika; x.com
Polecamy Po 10 Adrian Klarenbach
Wiadomości
UJAWNIAMY. Kolejna afera w policji. Naczelnik składał propozycje seksualne podwładnym. Przeniesiono go na inny komisariat
Nazwał działania koalicji 13 grudnia "kryptodyktaturą". Został wyłączony od sprawy ponownego ENA wobec Romanowskiego
Najnowsze
Pilne: policjant molestował kobietę. Odbywał staż w Warszawie
Wysoki rangą policjant w Szczecinie zawieszony. Był agresywny i wyzywał kobietę
Nazwał działania koalicji 13 grudnia "kryptodyktaturą". Został wyłączony od sprawy ponownego ENA wobec Romanowskiego