Donald Tusk ponownie na czele PO. Fogiel: To jest histeryczny powrót
Zastępca rzecznika PiS Radosław Fogiel wypowiedział się na temat powrotu Donalda Tuska do krajowej polityki. Przyznał, że były premier ma nawiązać do dobrych, starych lat Platformy Obywatelskiej i ma spróbować przekonać elektorat Platformy, że warto zostać i nie warto iść do Szymona Hołowni.
- Nie oszukujmy się, że Donald Tusk przyjechał tutaj, walczyć z PiS-em czy wygrywać jakieś wybory. To jest histeryczny powrót, bo państwo się obawiacie odpływu kolejnych posłów i kolejnych segmentów wyborców do Szymona Hołowni - powiedział Fogiel.
Przypomniał, że taki kierunek obrał w piątek poseł Michał Gramatyka.
- Donald Tusk ma nawiązać do dobrych, starych lat Platformy Obywatelskiej i ma spróbować przekonać elektorat Platformy, że warto zostać i nie warto iść do Szymona Hołowni - to jest misja Donalda Tuska - powiedział.
- To są odgrzewane kotlety. Przyjeżdża z emigracji człowiek, żeby ostatnie lata przed emeryturą już pracować w Polsce - dodał.
Wczoraj Szymon Hołownia poinformował, że do jego partii dołączył dotychczasowy poseł KO Michał Gramatyka.
Najnowsze
"Dorosły mężczyzna nie potrzebuje, żeby żona odprowadziła go pierwszego dnia do nowej pracy". Anna Lewandowska reaguje na krytykę
Kubańczycy podnoszą głowy. Rekordowa liczba antyrządowych demonstracji
Papieska Akademia Życia wyraża sprzeciw wobec wszelkich form eutanazji. "Trzeba budować cywilizację chroniącą ludzkie życie"