Dolny Śląsk: Drzewo runęło na przejeżdżający samochód. Jedna osoba nie żyje
W Nowej Rudzie na Dolnym Śląsku doszło do tragedii. W małej miejscowości obok Kłodzka drzewo runęło na samochód. Mężczyzna znajdujący się w środku zginął. Zdarzenie miało miejsce na ulicy Cmentarnej.
Mężczyzna przejeżdżał ulicą, gdy nagle, na jego auto runęło drzewo.
Na feralnym odcinku Cmentarnej w Nowej Rudzie rosną drzewa na skarpie, zaledwie kilka metrów od jezdni. Nie wiadomo, co było przyczyną złamania. Pogoda w ostatnich dniach wciąż jest tam bezwietrzna, nie było też gwałtownej burzy.
Świadkowie sugerują, że przyczyną złamania drzewa może być ich wiek.
rmf24.pl
Komentarze
Najnowsze
Leśkiewicz punktuje Zełenskiego ws. rzekomej próby porozumienia z Nawrockim: „Gra na czas”
Poważny wypadek w Poznaniu. Autobus zderzył się z tramwajem
Kilkadziesiąt osób do przesłuchania. Rusza szerokie śledztwo ws. Szpitala Południowego