Debata Kopacz - Szydło. Polsat zmienia prowadzącego
Podczas poniedziałkowej debaty liderek PiS i PO, telewizję Polsat będzie reprezentowała Dorota Gawryluk. Dziennikarka ma zastąpić Jarosława Gugałę.
O zmianie współprowadzących poinformował szef sztabu PiS, Stanisław Karczewski. Senator opublikował na swoim Twitterze dokument podpisany przez prezesa zarządu Polsatu Mirosława Błaszczyka.
Zmiana jednego z prowadzących #debata #Kopacz-#Szydło. Jarosława Gugałę zastąpi Dorota Gawryluk. pic.twitter.com/FBjLOD9NQ2
— Stanisław Karczewski (@StKarczewski) October 15, 2015
Debata z udziałem Beaty Szydło i Ewy Kopacz odbędzie się w najbliższy poniedziałek o godz. 20. Oprócz Doroty Gawryluk pytania będę zadawać polityk także Justyna Pochanke (TVN) i Piotr Kraśko (TVP). Program będzie nosił tytuł: "Beata Szydło – Ewa Kopacz. Rozmowa o Polsce".
Wcześniej informowano, że debata miała odbyć się 16 października, ale stacja TVN zdecydowała o jej odwołaniu. W piśmie przesłanym przez Adama Pieczyńskiego do Stanisława Karczewskiego opublikowanym na portalu 300polityka.pl poinformowano, że debata nie odbędzie się z powodu odmowy uczestnictwa w proponowanym terminie wyrażonej przez szefa sztabu Platformy Obywatelskiej. Odmowę uargumentowano planowanym posiedzeniem Rady Europejskiej.
CZYTAJ TAKŻE:
Kierwiński: Nie widzę żadnego powodu, by odwołać debatę. Witek: Przyjmiemy każdą decyzję
Polecamy Hity w sieci
Wiadomości
Najnowsze
Granica pod presją. Najnowszy raport MSWiA ujawnia skalę zagrożenia
Groźna burza śnieżna nadciąga nad Polskę. IMGW alarmuje, kierowcy muszą uważać
Naczelna Izba Lekarska pisze do Tuska. Nie mówił prawdy o sytuacji chorych na raka