DRAMAT W SOPOCIE! Auto wjechało w przystanek. Dwie osoby nie żyją
Przed godz. 5 nad ranem w sobocie doszło do wypadku drogowego, w wyniku którego śmierć poniosły dwie osoby, a trzy zostały ranne. Auto wpadło na przystanek. Nikogo wówczas tam nie było.
W Alei Niepodległości ok. godz. 5 rano volkswagen zjechał z drogi i roztrzaskał się o słup trakcji trolejbusowej – informuje Radio Gdańsk.
Siła uderzenia była tak duża, że rozpędzone auto przejechało dalej i wbiło się w przystanek autobusowy.
Nikogo w tym czasie tam nie było.
Śmierć na miejscu ponieśli dwaj mężczyźni jadący autem. Trzy inne osoby zostały przewiezione z obrażeniami do szpitala.
#PILNE: Sopot. Auto wypadło z drogi i roztrzaskało się o latarnię. Nie żyją dwie osoby. Więcej: https://t.co/oE1tAympcO pic.twitter.com/jO5Ly9kgNO
— Radio Gdańsk (@RadioGdansk) 8 marca 2019
Najnowsze
Skandal! Ukraiński wojskowy grozi Polsce. "Czy są gotowi na śmierć własnych obywateli?"
Kaleta: Tusk znów obroni swoich? Platforma nie chce rozwiązać tej afery
SPRAWDŹ TO!
Upał osiągnie apogeum. IMGW ostrzega przed 42 st. C i gwałtowną zmianą pogody