DRAMAT! Sąsiedzka awantura zakończyła się śmiercią 65-latka
Zielonogórska policja i prokuratura wyjaśniają okoliczności sąsiedzkiej sprzeczki, której efektem była śmierć 65-latka. Do sprawy został zatrzymany jego 56-letni sąsiad.
Do zajścia doszło w sobotę w Ochli, będącej osiedlem Zielonej Góry. Policja zgłoszenie o bójce miedzy sąsiadami otrzymała około godziny 19.
Na miejscu okazało się, że jeden z mężczyzn nie żyje. Wstępnie ustalono, że prawdopodobnie zmarł na skutek uderzenia drewnianą pałką w głowę.
Policjanci zatrzymali jego sąsiada, który jest podejrzewany o zadanie ciosu. Mężczyzna był trzeźwy.
Radio Zet
Komentarze
Najnowsze
Nowa rekrutacja w Rosji: Porwania, tortury, łapanki pod monopolowymi
Nisztor: słowa ordynatora mogą zniszczyć rząd i KO, niech wynajmie sobie ochronę
Skandal w UK: Pakistańskie bandy seksualne infiltrują NGOsy
SPRAWDŹ TO!