D.Obajtek: obecny rząd nie robi nic, żeby obniżyć ceny paliw | #WolneGłosyWieczorem
,,My, rządząc, robiliśmy działania, aby paliwo w Polsce było najtańsze, mimo covid i wojny. Rząd obniżył akcyzę. Jest mechanizm rządu, który może to zrobić. Przez 3-4 miesiące nie powołuje się prezesa Orlen, dzisiaj jest jeden cel - zwalniać ludzi i gonić Daniela Obajtka, a jest wiele działań, które rząd może zrobić.'' mówi Daniel Obajtek. Cała rozmowa w oknie powyżej. Polecamy!
Komentarze
Najnowsze
Poważny wypadek w Poznaniu. Autobus zderzył się z tramwajem
Kilkadziesiąt osób do przesłuchania. Rusza szerokie śledztwo ws. Szpitala Południowego
Przydacz: strona ukraińska nie jest zainteresowana realną dyskusją z polskim prezydentem