D.Obajtek: obecny rząd nie robi nic, żeby obniżyć ceny paliw | #WolneGłosyWieczorem
,,My, rządząc, robiliśmy działania, aby paliwo w Polsce było najtańsze, mimo covid i wojny. Rząd obniżył akcyzę. Jest mechanizm rządu, który może to zrobić. Przez 3-4 miesiące nie powołuje się prezesa Orlen, dzisiaj jest jeden cel - zwalniać ludzi i gonić Daniela Obajtka, a jest wiele działań, które rząd może zrobić.'' mówi Daniel Obajtek. Cała rozmowa w oknie powyżej. Polecamy!
Komentarze
Najnowsze
Żukowska (Lewica) wyśmiewa Kropiwnickiego (KO): jesteś z dalekiego województwa
Szósta edycja GROTowiska. Zaprezentowano najnowszy model GROTA
Zełenski zapowiada stworzenie "Panteonu Narodowego" Ukrainy: "Nikt nie będzie nam mówił, jakich bohaterów szanować"