Czy wybory zostały sfałszowane? Zdecydowana większość czytelników mainstreamowego portalu uważa, że tak
Jeden z mainstreamowych portali informacyjnych opublikował sondę. Czytelników zapytano, czy uważają, że wybory samorządowe zostały sfałszowane. Zdecydowana większość - aż 63 proc. stwierdziło, że tak.
Sonda umieszczona na interia.pl przeprowadzona została wśród czytelników portalu. Jej wynik wskazuje na to, że większość internautów wątpi w prawdziwość wyników wyborów samorządowych przeprowadzonych w ubiegłą niedzielę.
63 proc. uznało że wybory były sfałszowane. Przeciwnego zdania było 34 proc. czytelników, z kolei 3 proc. zadeklarowało, że nie ma zdania na ten temat.
Oddano 16 600 głosów.
interia.pl, telewizjarepublika.pl
Komentarze
Najnowsze
Po rosyjskiej rakiecie ruszyła intensywniejsza promocja Warsztatów Ochrony Ludności. Pytania o opóźnione działania MSWiA
Dzień Pamięci o Zagładzie Romów i Sinti. Prezydent RP: niech pamięć będzie przestrogą
Ten mądry człowiek uczył Europę, jak postępować z imigrantami