Czy ojciec mógł zabić swego 6-letniego syna? Trwają jego poszukiwania

„Policjanci i prokuratorzy pracują na miejscu zabójstwa 6-letniego chłopca w Gdyni. Policja dostała informację o zdarzeniu o godz. 10” - podała policja.
Rzeczniczka prasowa Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku Karina Kamińska powiedziała, że na miejscu pracują policjanci z Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku oraz policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Gdyni. „Na miejscu są także policjanci z Laboratorium Kryminalistycznego KWP w Gdańsku, którzy ujawniają i zabezpieczają ślady, śledczy rozmawiają z osobami, które mogą mieć wiedzę na temat tego zdarzenia, przesłuchiwani są świadkowie” - dodała policjantka.
Na miejscu jest także policyjny psycholog, który udziela wsparcia najbliższym dziecka. Równolegle nad sprawą pracują kryminalni z Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku, którzy weryfikują zdobyte informacje aby jak najszybciej zatrzymać sprawcę tego przestępstwa.
Został ogłoszony alarm dla policjantów z garnizonu gdyńskiego oraz Wydziału Kryminalnego KWP w Gdańsku, którzy szukają osoby mogącej mieć związek z tym przestępstwem.
p.s. Stacja RMF FM podała, że zabójcą może być 44-letni ojciec dziecka, który uciekł z mieszkania przed przybyciem policjantów. Trwają jego poszukiwania.
Polecamy Hity w sieci
Wiadomości
Najnowsze

Papież do młodych Polaków: niech spotkanie z Jezusem umocni waszą wiarę

Książka „Upadek. Jak straciliśmy Pierwszą Rzeczpospolitą” wśród czterech najpopularniejszych książek historycznych 2025 roku
Artykuł sponsorowany

Dwukrotna mistrzyni olimpijska zaginęła w górach Karakorum
