Czerwiec był kolejnym miesiącem sukcesów naszej stacji. TV Republika z rekordowym wzrostem oglądalności!
"Za nami fenomenalny czerwiec, miesiąc w którym liczba naszych widzów wzrosła, a liczba widzów naszej konkurencji z @TVN24 zmniejszyła się. Za nami wejście w nadawanie HD. Przed nami Multipleks Mux8" – napisał na platformie X dyrektor programowy Telewizji Republika Michał Rachoń.
"To wielki sukces całego zespołu @RepublikaTV i naszych widzów! Razem budujemy Dom Wolnego Słowa" – podkreślił Rachoń.
Przypominamy, że na kanale 51. naziemnej telewizji cyfrowej pojawiła się już plansza zapowiadająca emisję TV Republika. "Tutaj za chwilę będzie Telewizja Republika. Powiedz innym jak dostroić odbiornik" – czytamy.
🚨Za nami fenomenalny czerwiec, miesiąc w którym liczba naszych widzów wzrosła, a liczba widzów naszej konkurencji z @TVN24 zmniejszyła się.
— michal.rachon (@michalrachon) July 1, 2024
🚨Za nami wejście w nadawanie HD
🚨Przed nami Multipleks Mux8.
📈Tak wygląda zestawienie dynamiki wzrostu największych telewizji… https://t.co/2tp9V9E89d pic.twitter.com/zbIYfSK17B
Polecamy Sejm. Wybór Marszałka
Wiadomości
Najnowsze
Tysiące ludzi na premierze „Dziejów Polski” w Krakowie. Wielki dzień prof. Andrzeja Nowaka! [FOTORELACJA]
Jakubiak: Czarzasty to nie jest marszałek tego Sejmu, tylko marszałek Donalda Tuska
Ponad 1 tys. interwencji strażaków i 32 tys. domów nadal bez prądu po ataku zimy!