Czartoryski: Raporty NIK uczciwie pokazywały stan państwa polskiego pod rządami koalicji PO-PSL

Wpływ Krzysztofa Kwiatkowskiego na prace Najwyżej Izby Kontroli jest ograniczony. Fakt, że raporty NIK są robione uczciwie, nie jest zasługą prezesa a tysięcy pracowników – mówił w TV Republika Arkadiusz Czartoryski.
– Moim zdaniem raporty NIK uczciwie pokazywały stan państwa polskiego pod rządami Platformy Obywatelskiej i Polskiego Stronnictwa Ludowego – stwierdził poseł PiS.
Dodał, że jego zdaniem afera z prezesem NIK nie jest politycznym uderzeniem w Kwiatkowskiego. – Jedynym pozytywnym promyczkiem w całej tej sytuacji jest to, że prezes NIK, w przeciwieństwie do innych polityków PO i PSL, natychmiast przekazał obowiązki swoim następcom – powiedział Czartoryski.
ZOBACZ CAŁĄ ROZMOWĘ
Polecamy Hity w sieci
Wiadomości
Kinga Rusin łowi piranie w Amazonii i… wbija szpilę innym kobietom! "Bywają jak drapieżniki – atakują w grupie"
Katarzyna Cichopek w białej sukni ogłasza: „My już po”! Internauci nie mają wątpliwości – „To był ślub w Grecji!”
Najnowsze

Robert Bąkiewicz: Mamy swój kawałek ziemi i potrafimy bronić Polski

W rocznicę Powstania Warszawskiego Niemcy zarzucili nam "narodową megalomanię"

Kinga Rusin łowi piranie w Amazonii i… wbija szpilę innym kobietom! "Bywają jak drapieżniki – atakują w grupie"
