Cudzoziemcy z całego świata szturmują granicę
15 cudzoziemców w tym 7 obywateli Pakistanu, 5 obywateli Jemenu i 3 obywateli Gwinei, próbowało przedostać się przez granicę – poinformowała Straż Graniczna.
Jak czytamy na Twitterze SG te osoby przyleciały w styczniu i lutym br. z Rosji.
W tym miesiącu doszło do 106 prób nielegalnego przedostania się z Białorusi do Polski. Od początku roku było już 1146 prób.
Wczoraj tj.09.02 na terytorium🇵🇱próbowało nielegalnie przedostać się z🇧🇾15 cudzoziemców-7 ob.Pakistanu,5 ob.Jemenu i 3 ob.Gwinei.Osoby przyleciały w styczniu i lutym br. z Rosji.
— Straż Graniczna (@Straz_Graniczna) February 10, 2022
W tym miesiącu było 106 prób nielegalnego przedostania się z🇧🇾do🇵🇱, a od początku roku 1146. pic.twitter.com/0OFnFzQKPW
Polecamy Sejm. Wybór Marszałka
Wiadomości
Rząd Tuska nie ma na leczenie onkologiczne Polaków. Znalazły się miliony na pomoc wojskową dla Ukrainy
PILNE: Prezydent podpisał postanowienie o użyciu oddziałów Wojska Polskiego do pomocy Policji w ramach operacji "Horyzont"
Atak na polskiego ambasadora w Petersburgu. "Kolejny element kampanii nienawiści i agresji wymierzonej w Polskę"
Najnowsze
Rząd Tuska nie ma na leczenie onkologiczne Polaków. Znalazły się miliony na pomoc wojskową dla Ukrainy
Krajewski: jeśli grozi nam wojna, dlaczego rząd nie zwiększa nakładów na służby?
PILNE: Prezydent podpisał postanowienie o użyciu oddziałów Wojska Polskiego do pomocy Policji w ramach operacji "Horyzont"
Ziobro reaguje na atak: zaangażowani w polityczne prześladowania poniosą konsekwencje