Córka Rzeplińskiego przyznała, że bez pieniędzy Sorosa nie powstałby jej portal internetowy
"Bez jego pieniędzy i funduszy, które współfinansował, nie byłoby serwisu Mam Prawo Wiedzieć" - przyznała Róża Rzeplińska w rozmowie w NaTemat.pl
Córka prezesa Trybunału Konstytucyjnego wyznała również portalowi stworzonemu przez Tomasz Lisa, że publikacja "Gazety Polskiej" o finansowaniu jej stowarzyszenia przez Sorosa jest nagonką.
"Właśnie zaczęła się nagonka medialna na NGO-sy [niezależne organizacje pozarządowe]. Podobnie było na Węgrzech" - wyznaje Rzeplińska.
Łącznie organizacja Rzeplińskiej otrzymała w ostatnich latach od CEE Trust Open, której założycielem jest Society Institute George'a Sorosa około 260 tysięcy dolarów czyli ponad milion złotych.
Polecamy Hity w sieci
Wiadomości
Najnowsze
Jakubiak: Kredyt SAFE bez ratyfikacji byłby niezgodny z Konstytucją
Fatalne informacje z rynku pracy. W 2025 roku zwolnienia grupowe objęły niemal 30 tysięcy pracowników
Bogucki krótko: niemieckie firmy zarejestrowane w Polsce nie są firmami polskimi