Co za hipokryzja! Dulkiewicz: poruszona wracam z Westerplatte. Internauci oburzeni!
Prezydent Gdańska Aleksandra Dulkiewicz odwiedziła Westerplatte, gdzie w ciągu ostatnich miesięcy odnaleziono szczątki polskich bohaterów, czym postanowiła pochwalić się w mediach społecznościowych.
"Poruszona wracam z Westerplatte. Odwiedziłam miejsce, gdzie odnaleziono szczątki polskich bohaterów. Czekam na rezultaty identyfikacji, abyśmy mogli ich godnie pochować" - wyznaje na swoim Twitterze Aleksandra Dulkiewicz po odwiedzeniu Westerplatte.
Czy pani prezydent Gdańska zdążyła już zapomnieć jak walczyła przeciwko ekshumacjom?
Poruszona wracam z Westerplatte. Odwiedziłam miejsce, gdzie odnaleziono szczątki polskich bohaterów. Czekam na rezultaty identyfikacji, abyśmy mogli ich godnie pochować. @gdansk pic.twitter.com/zZvuLVq3ch
— Aleksandra Dulkiewicz (@Dulkiewicz_A) 18 listopada 2019
Internauci nie mają wątpliwości, wystawiając surowe oceny:
Pani prezydent, warto było walczyć przeciwko ustawie?
— Karol Darmoros (@KarolDarmoros) 18 listopada 2019
HiPOkryzja level - master
— rotax (@rotax73) 18 listopada 2019
Czyżby przejaśniało się!?
— kumasiowaty (@kumasiowaty) 18 listopada 2019
Zamilcz hipokrytko...
— Sasi (@Sasi_z_lasu) 18 listopada 2019
Ależ ma Pani tupet! Współczuję Gdańszczanom takiego prezydenta.
— Maxriusz (@maxriusz) 18 listopada 2019
Najnowsze
Jakubiak: na naszych oczach dochodzi do pewnego rodzaju wysiłku ws. eutanazji narodu
Odbudowa Ukrainy bez Prezydenta RP? „To niezrozumiałe, powinniśmy pokazać jedność”
Tuskowej minister nie pasuje tempo przyznawania medali dla seniorów. Jest odpowiedź