Co się dzieje z tymi ludźmi? Zabił córkę. Później wyskoczył z okna
52-letni mężczyzna z Inowrocławia zabił dziś rano swoją 10-letnią córkę... Następnie - chyba z powodu gryzących go wyrzutów sumienia - próbował odebrać sobie życie. Na miejscu tragedii trwają czynności śledczych pod nadzorem prokuratora.
"52-latek zadzwonił na numer alarmowy 112 i poinformował, że zabił swoją 10-letnią córkę. Po zgłoszeniu telefonicznym wyskoczył z okna mieszkania na czwartym piętrze. Na ten moment żyje", poinformowała kujawsko-pomorska policja.
Jak dowiedziała się Polska Agencja Prasowa, mężczyzna był leczony psychiatrycznie.
Policja po wejściu do mieszkania znalazła zwłoki 10-latki. Na miejsce udaje się prokurator, czynności prowadzą śledczy.
Najnowsze
Śliwka u Sakiewicza: „Ta historia zbulwersowała Polaków bardziej, niż wielu się spodziewało”
"Szczyty bezczelności". Czarnek ostro krytykuje Tuska za wykorzystanie autorytetu Jana Pawła II ws. Zełenskiego
Niebywała tragedia. Dwójka dzieci zmarła w zamkniętym samochodzie