Co czwarty wyborca PO chce, żeby premierem była Szydło
Aż 25 procent wyborców PO zaakceptowałoby Beatę Szydło w roli premiera – wynika z tajnego sondażu zamówionego przez ugrupowanie Ewy Kopacz do którego dotarł dziennik Fakt.
Na łamach tabloidu czytamy, że spece od marketingu Platformy Obywatelskiej, którzy na użytek partii zamówili badanie opinii publicznej musieli mieć nietęgie miny, kiedy zobaczyli jego wyniki.
Okazuje się bowiem, że na pytanie kogo zaakceptowaliby w roli nowego premiera aż 25 proc. wyborców PO wprost wskazało na główną konkurentkę Ewy Kopacz, czyli Beatę Szydło.
fakt.pl
Komentarze
Polecamy Sejm. Wybór Marszałka
Wiadomości
Nawet ABW pod rządami Tuska odmawia poświadczenia bezpieczeństwa Suchanow. Zaskakujący cios w twarz "rozliczeń PiS"
KO chciało „ratować” zadłużone szpitale pieniędzmi pogotowia. Ratownicy z Podlasia powiedzieli „nie”
Najnowsze