Ciało 20-latka w stawie! Policja bada sprawę
W jednym ze stawów na terenie gminy Skalbmierz (Świętokrzyskie) znaleziono w sobotę ciało młodego mężczyzny. Policja wyjaśnia okoliczności tragedii, ale wstępnie wykluczono, aby do śmierci 20-latka przyczyniły się osoby trzecie.
W Kielcach, 20-letni mężczyzna, mieszkaniec województwa małopolskiego, w nocy z piątku na sobotę bawił się na imprezie w jednym z lokali na terenie gminy Skalbmierz w powiecie kazimierskim.
Widziano go, jak wychodził z tej imprezy i nic nie wskazywało na tak tragiczny koniec.
W sobotę około godziny 14 zaniepokojona rodzina zawiadomiła policję, że mężczyzna nie wrócił do domu.
Kilka godzin później znaleziono jego ciało w jednym ze stawów na terenie gminy Skalbmierz.
Trwa wyjaśnianie okoliczności śmierci dwudziestolatka.
Najnowsze
Bogucki ostro do Giertycha: ma pan galopujące rojenia
Ks. Koprianiuk: blisko 120 tys. młodych weźmie udział w wydarzeniach ewangelizacyjnych
Warchoł: jeśli wszystko było w porządku, to dlaczego Kacprzyk zwrócił już pół miliona złotych?
SPRAWDŹ TO!