Chamski wpis Radosława Sikorskiego na Twitterze

Radosław Sikorski, były minister spraw zagranicznych, były marszałek Sejmu w rządzie Ewy Kopacz postanowił zadrwić sobie z katastrofy smoleńskiej.
Na Twitterze Sikorski umieścił wpis: - Dziś dziewiąta miesięcznica nieodzyskania wraku przez rząd PiS, niezwołania komisji międzynarodowej i niepojmania zamachowców ze Smoleńska.
Dziś dziewiąta miesięcznica nieodzyskania wraku przez rząd PiS, niezwołania komisji międzynarodowej i niepojmania zamachowców ze Smoleńska.
— Radosław Sikorski (@sikorskiradek) 16 sierpnia 2016
Od razu Internauci zareagowali pod twittem Sikorskiego:
@Ma4Su4 @xtortion13 @sikorskiradek i pomysleć, że ten chamek był ministrem spraw zagranicznych
@sikorskiradek @SlawomirNowak To takie smutne nabijania się ze Smoleńsku. Nie zrobili tego, ale Panowie wiecie o czym mówicie. Prawda.
— Sztuka (@Mariannapolanko) 16 sierpnia 2016
@sikorskiradek Lepiej niech pan policzy, która to już rocznica nie wsadzenia pana do więzienia i z tego proszę się cieszyć.
— Aleksandra Cyganek (@a_cyganek) 16 sierpnia 2016
Polecamy Klarenbach. Tu się Mówi
Wiadomości

Cenckiewicz: Polska nie powinna przykładać ręki do operacji wydania człowieka, który zaszkodził Rosji
Wiceszefowa Polski 2050 przeciwko oddaniu stanowiska marszałka Sejmu: „Nie będę popierać pana Czarzastego”
Najnowsze

Cenckiewicz: Polska nie powinna przykładać ręki do operacji wydania człowieka, który zaszkodził Rosji

Po śmierci żony i kolizji drogowej Rynkowski rezygnuje z jesiennych koncertów

Jak będą drenować duże pieniądze z kieszeni Polaków? Jest raport „Solidarności” o ETS2 [WIDEO]

Konkurs Chopinowski 2025 pod ostrzałem widzów. „Nie róbcie z tego Big Brothera!”
