Przejdź do treści

Cezary Pazura zaorał Wojewódzkiego! ZOBACZ!

Źródło:

W studiu TVN w programie u Kuby Wojewódzkiego gościł Cezary Pazura. Jak można było się spodziewać, Wojewódzki zaatakował Pazurę za ... przekonania katolickie. ZOBACZ co się działo!

 „Naprawdę uważasz, że ostentacja w odmawianiu różańca i modlitwie to jest ważna rzecz? Nie czujesz, że tam kwitnie sprzedaż nienawiści?” – zapytał Wojewódzki Pazurę. 

„Myślę, że w twoim pytaniu już jest zawarta teza. Nie ma ostentacji w modlitwie, bo Kościół jako Kościół jest wspólnotą i dlatego ludzie modlą się wspólnie” – odparł aktor.

 Wojewódzki dalej brnął w swoje urojenia:

„Przeciwko innym ludziom. Chodziło o to, żeby wygnać z Polski i nie wpuścić ludzi innego wyznania i koloru skóry” . 

Pazura odpowiedział: „Kuba, nigdy w życiu nie zgodziłbym się na coś, co jest skierowane przeciwko komuś” . 

Potem doszło do kłótni. „Wziąłeś udział w inkwizycji, choćby idąc do tego zakłamanego, sprzedającego antagonizm TVP Info” – atakował coraz mocniej Wojewódzki. „Jedyna polityczna rzecz, którą powiedziałem w tym programie to że jestem za jednoosobowymi okręgami wyborczymi. Cały czas powtarzam jak mantrę, że jestem apolityczny i nie angażuję się politycznie w nic, jeżeli coś, co robię, jest wykorzystywane politycznie, to niech ci, co to robią, mają z tym problem” – bronił się Cezary Pazura.

Wojewódzki nadal atakował: „Z jednej strony opowiadanie się po stronie prawicy, z drugiej deklaracja apolityczności”. Na co Pazura odpowiedział: „Nie mam prawa mieć własnego zdania?”. 

„Nie!” – odkrzyknął poirytowany prowadzący.

„Żyjesz w wolnym kraju?” – zapytał gość, starając się przekonać Wojewódzkiego.

Wojewódzki zaprzeczył: „Już nie. Mówi się, że u nas nie ma zamachów. A zamach na konstytucję? Na sądy?”.

„Konstytucja jest do zmiany. Już dawno była! Komuniści ci wymyślili tę konstytucję” – błyskawicznie zripostował Pazura.

TVN

Wiadomości

Znaleziono nieznaną roślinę sprzed 310 mln lat

Co Trump powiedział Dudzie o Polsce? To najważniejsze

Rosyjskie ataki na Kijów i inne części kraju. Są ofiary

Elon Musk chce przyśpieszyć zakończenie misji ISS

Kontrowersyjna walka MMA wywołała oburzenie | FILM

NATO rozbuduje systemu rurociągów w kierunku wschodniej Europy

Strzelanina w szpitalu w USA: Nie żyje policjant i porywacz

Zawalił się dach w centrum handlowym, zginęło co najmniej 6 osób

Uchodźca z Syrii zaatakował przed wyborami w Niemczech

Andrzej Duda: chcieli go zatłuc, ale okazał się dla nich za mocny

Andrzej Duda: Donald Trump potwierdził sojusz polsko-amerykański

Przyszli pod dom liderki AfD i ...

Pęk: bez Stanów Zjednoczonych Europa nie będą miały znaczących gwarancji bezpieczeństwa

Donald Trump spotkał się ze swoim "wielkim przyjacielem" Andrzejem Dudą

TYLKO U NAS

Trump na CPAC: „Odzyskaliśmy Amerykę i spełniamy obietnice”

Najnowsze

Andrzej Duda: chcieli go zatłuc, ale okazał się dla nich za mocny

Elon Musk chce przyśpieszyć zakończenie misji ISS

Kontrowersyjna walka MMA wywołała oburzenie | FILM

NATO rozbuduje systemu rurociągów w kierunku wschodniej Europy

Strzelanina w szpitalu w USA: Nie żyje policjant i porywacz

Znaleziono nieznaną roślinę sprzed 310 mln lat

Co Trump powiedział Dudzie o Polsce? To najważniejsze

Rosyjskie ataki na Kijów i inne części kraju. Są ofiary