COVID-19 - druga fala w gospodarce światowej
W ostatniej części dzisiejszego wydania programu "Polska na dzień dobry" gościem redaktora Aleksandra Wierzejskiego był ekonomista, Jerzy Bielewicz. Rozmowa dotyczyła drugiej fali koronawirusa i jej możliwego wpływu na gospodarkę światową.
TV Republika
Komentarze
Najnowsze
Matecki o „niezależności” audytora w swojej sprawie: To wygląda jak polityczne zlecenie
Zełenski nie przyjedzie do Gdańska. Przydacz: wystawił Tuska na pośmiewisko
O bezpieczeństwie i współpracy gospodarczej rozmawia prezydent w Turcji