CBŚP uderza w handlarzy bronią. Zabezpieczono 100 sztuk broni palnej i 7500 sztuk amunicji

Funkcjonariusze Centralnego Biura Śledczego Policji zlikwidowali nielegalną grupę zajmującą się handlem bronią i amunicją. Zabezpieczono ok. 100 sztuk broni różnego kalibru i rodzaju oraz około 7500 sztuk amunicji.
CBŚP od ponad roku pracowało nad sprawą grupy handlarzy bronią z województwa świętokrzyskiego. We współpracy olsztyńskiego i kieleckiego CBŚP udało się zatrzymać 5 mężczyzn w wieku od 21 do 58 lat, w tym rusznikarza, który zajmował się przerabianiem broni.
Policjanci zabezpieczyli również w związku ze sprawą 100 sztuk broni palnej, w tym pistolety, pistolety maszynowe, rewolwery, strzelby, karabiny oraz ciężki karabin maszynowy. Ponadto zabezpieczono ok. 7500 sztuk amunicji, części do produkcji broni, niewybuchów oraz urządzeń rusznikarskich.
Zatrzymani mężczyźni usłyszeli zarzuty nielegalne posiadania i handlu bronią. Grozi im do 10 lat więzienia. Wszyscy zostali tymczasowo aresztowani.
Uderzenie #CBŚP w rynek nielegalnej broni. Skorpiony, Kałasznikowy, Mausery znalazły się wśród broni zdjętej z rynkuhttps://t.co/viUovoX1As pic.twitter.com/LkK0xDCygQ
— Polska Policja (@PolskaPolicja) 3 lipca 2017
Polecamy Hity w sieci
Wiadomości
Patrioci mówią dosyć polityce Tuska. W całej Polsce ruszyły protesty przeciwko napływowi migrantów [TRANSMISJA]
Doszło do awarii systemu zarządzania ruchem lotniczym. Dochodzi do ograniczeń w startach na części polskich lotnisk
Najnowsze

Tusk zamelduje wykonanie zadania? Polska się wyludnia, a młodzi ludzie są bez pracy

Prześladują opozycję - mają zakaz wjazdu do USA!

Trump powiedział DOŚĆ. Domaga się od "Wall Street Journal" 10 mld dolarów odszkodowania

"Wstajemy" wita dziś z gminy Czorsztyn!

Patrioci mówią dosyć polityce Tuska. W całej Polsce ruszyły protesty przeciwko napływowi migrantów [TRANSMISJA]

Doszło do awarii systemu zarządzania ruchem lotniczym. Dochodzi do ograniczeń w startach na części polskich lotnisk
