Bus wjechał w bramę szkoły. 7 osób rannych!
Siedem osób zostało rannych w wypadku busa w Jastrzębiu-Zdroju na Śląsku – podaje RMF FM.
Bus relacji Jastrzębie-Zdrój-Katowice przejechał przez środek ronda na ulicy Granicznej i uderzył w bramę wjazdową pobliskiej szkoły.
Wszyscy pasażerowie trafili do szpitala. Większość ma lekkie potłuczenia i otarcia.
Na miejscu pracują służby. Policja będzie wyjaśniać, dlaczego kierowca busa wcześniej nie zahamował. Został już przebadany – wiadomo, że był trzeźwy.
rmf24.pl
Komentarze
Najnowsze
Nowa rekrutacja w Rosji: Porwania, tortury, łapanki pod monopolowymi
Nisztor: słowa ordynatora mogą zniszczyć rząd i KO, niech wynajmie sobie ochronę
Skandal w UK: Pakistańskie bandy seksualne infiltrują NGOsy
SPRAWDŹ TO!