UWAGA: Brutalnie pobity ks. Lachowicz żyje! [KOMUNIKAT]

Dziś rano na wielu portalach informacyjnych pojawiła się informacja o rzekomej śmierci ks. Lecha Lachowicza, który kilka dni temu padł ofiarą brutalnego pobicia. Kuria Archidiecezji Warmińskiej wydała w tej sprawie oficjalnych komunikat.
Zobacz więcej: Brutalne pobicie księdza. Zatrzymano 23-latka!
Ks. Lachowicz żyje
"Z powodu pojawiającej się w przestrzeni medialnej błędnej informacji o rzekomej śmierci ks. Lecha Lachowicza. Informujemy, że poszkodowany Kapłan żyje. Cały czas stan Jego zdrowia jest ciężki. Lekarze walczą o Jego życie. Prosimy o modlitwę w Jego intencji, a także o niewprowadzanie opinii publicznej w błąd"
- czytamy w treści komunikatu podpisanego: ks. Marcin Sawicki, Rzecznik Archidiecezji Warmińskiej. Informacja pochodzi z dnia dzisiejszego.

Źródło: Republika, archwarmia.pl
Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca.
Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Polecamy Hity w sieci
Wiadomości
Rzecznik SN komentuje zarzuty bodnarowskiej prokuratury dla prof. Manowskiej: "nie trzymają się kupy"
UJAWNIAMY: 570 tysięcy na centrum integracji imigrantów w Lublinie – kulisy i powiązania Stowarzyszenia Homo Faber
Najnowsze

Granica z Niemcami zabezpieczona? Nic z tych rzeczy, Matecki prezentuje znamienne WIDEO

Wiceminister Andrzej Szejna z Nowej Lewicy nie wróci już na stanowisko wiceszefa MSZ

Decyzja bodnarowskiej prokuratury ws. Manowskiej rozgrzała internautów
