Brudziński do Schetyny: panie Grzesiu, my się Pana tak boimy jak Shrek Fiony
Słyszę, że Schetyna straszy Jarosława Kaczyńskiego oraz PiS, co nam zrobi jak wygra wybory. Panie Grzesiu, my się Pana tak boimy jak Shrek Fiony. Pan sobie weźmie do głowy, tu jest Polska i to Polacy decydują kto rządzi – informuje szef MSWiA na Twitterze.
„Słyszę, że Schetyna straszy Jarosława Kaczyńskiego oraz PiS, co nam zrobi jak wygra wybory. Panie Grzesiu, my się Pana tak boimy jak Shrek Fiony. Pan sobie weźmie do głowy, tu jest Polska i to Polacy decydują kto rządzi. A Pan może sobie oczywiście krzyczeć, mamy wolność i demokrację”
– napisał na Twitterze Joachim Brudziński.
Słowa Brudzińskiego to odpowiedź na wystąpienie Grzegorza Schetyny, w którym lider KE skupiał się przede wszystkim na straszeniu PiS-em.
Jarosław Kaczyński natomiast, zamiast straszeniem, zajął się przestrzeganiem przed „seksualizacją dzieci od wczesnego dzieciństwa”. – Jeden z bardzo ważnych aspektów to kwestia rodziny, dzieci, wychowania, czy seksualizacji dzieci od wczesnego dzieciństwa. Trzeba bronić polskiej rodziny z pełną determinacją, z zaciekłością. To zagrożenie cywilizacyjne dla całej Europy.
Słyszę, że @SchetynadlaPO straszy #PJK oraz #PIS co nam zrobi jak wygra wybory. Panie Grzesiu,my się Pana tak boimy jak Shrek Fiony. Pan sobie weźmie do głowy, tu jest Polska i to Polacy decydują kto rządzi. A Pan może sobie oczywiście krzyczeć, mamy wolność i demokrację.
— Joachim Brudziński (@jbrudzinski) 23 marca 2019
Wiadomości
Jarosław Kaczyński ostrzega: mamy do czynienia ze stanem, w którym niepodległość Polski jest zagrożona
Ordo Iuris chce wyłączenie prof. Środy z orzekania ws. socjologa, który chciał "zwalczać katotalibów"
Najnowsze
Policja zatrzymała właściciela samochodu, który wybuchł w historycznej części New Delhi
Jarosław Kaczyński ostrzega: mamy do czynienia ze stanem, w którym niepodległość Polski jest zagrożona
Dworzec Centralny zamknięty w czasie Marszu Niepodległości. "PRLowska szkoła utrudniania życia"