Bon Turystyczny po roku funkcjonowania. Konferencja prasowa
Konferencja prasowa „BON TURYSTYCZNY - po roku funkcjonowania". Z udziałem: Pana Premiera Jarosław Gowin oraz Pana Andrzeja Guta-Mostowego - Sekretarza Stanu w Ministerstwie Rozwoju, Pracy i Technologii Pana Rafała Szlachty – Prezesa Polskiej Organizacji Turystycznej Pana Dawida Laska - Przewodniczącego Rady Ekspertów do spraw Turystyki Pana Ireneusza Węgłowskiego.
Portal TV Republika
Komentarze
Najnowsze
HIT DNIA
Jeszcze nie ucichła afera... Posłanka KO pojawiła się na Dniu Zdrowia [ZDJĘCIA]
Wawer w Republice o aferze Kacprzyka: Donald Tusk próbuje przeczekać kryzys
PILNE! Polki poznały rywalki w pierwszej rundzie Wimbledonu