Bon Turystyczny po roku funkcjonowania. Konferencja prasowa
Konferencja prasowa „BON TURYSTYCZNY - po roku funkcjonowania". Z udziałem: Pana Premiera Jarosław Gowin oraz Pana Andrzeja Guta-Mostowego - Sekretarza Stanu w Ministerstwie Rozwoju, Pracy i Technologii Pana Rafała Szlachty – Prezesa Polskiej Organizacji Turystycznej Pana Dawida Laska - Przewodniczącego Rady Ekspertów do spraw Turystyki Pana Ireneusza Węgłowskiego.
Portal TV Republika
Komentarze
Najnowsze
Tuskowej minister nie pasuje tempo przyznawania medali dla seniorów. Jest odpowiedź
Jest propozycja dwóch lokalizacji stałej bazy wojskowej USA w Polsce. Co z jej kosztem?
Układ zamknięty w Warszawie? Zastraszają świadków afery szpitalnej!