Bon Turystyczny po roku funkcjonowania. Konferencja prasowa
Konferencja prasowa „BON TURYSTYCZNY - po roku funkcjonowania". Z udziałem: Pana Premiera Jarosław Gowin oraz Pana Andrzeja Guta-Mostowego - Sekretarza Stanu w Ministerstwie Rozwoju, Pracy i Technologii Pana Rafała Szlachty – Prezesa Polskiej Organizacji Turystycznej Pana Dawida Laska - Przewodniczącego Rady Ekspertów do spraw Turystyki Pana Ireneusza Węgłowskiego.
Portal TV Republika
Komentarze
Najnowsze
Morawiecki: salonik VIP dla polityków KO, a pacjenci mieli umierać bez opieki
Czy prawicowa kandydatka Fujimori wygrała w drugiej turze wyborów prezydenckich?
Żurek: prokuratorzy wiedzieli o zgonach w Szpitalu Południowym