"Bóg Was miłuje, drogie dzieci". Zapraszamy na obchody Dnia Dziecka Utraconego

16 października 2020 r. w krakowskim Sanktuarium Bożego Miłosierdzia odbędą się diecezjalne obchody Dnia Dziecka Utraconego. Do wspólnej modlitwy i uroczystości zapraszają: Duszpasterstwo Rodzin Archidiecezji Krakowskiej, Diecezjalne Duszpasterstwo Rodzin Dzieci Utraconych oraz Polskie Stowarzyszenie Obrońców Życia Człowieka,
Obchodom Dnia Dziecka Utraconego przyświecać będzie myśl św. Jana Pawła II: "Bóg Was miłuje, drogie dzieci". Rozpoczynamy o godzinie 18:00 Mszą Świętą dziękczynną za dar życia. W bazylice łagiewnickiej wspólnie zawierzymy również zmarłe dzieci Bożemu Miłosierdziu.
Po liturgii odbędzie się spektakl artystyczno-hagiograficzny Teatru Hagiograf im. św. Teresy z Lisieux w Krakowie na podstawie pism traktujących o dziecięctwie duchowym św. Jana Pawła II, kard. Stefana Wyszyńskiego i s. Leonii Nastał.
Organizatorzy zachęcają rodziców Dzieci Utraconych do przyniesienie świecy oraz karty z zapisanym imieniem i nazwiskiem dziecka. Imiona zostaną wpisane do Księgi Dzieci Utraconych.
Polecamy Sejm na Żywo
Wiadomości
Siedlisko zwyrodnialców nie istnieje. Zlikwidowano jedną z największych platform pedofilskich na świecie
Ziobro reaguje na słowa prezesa NRA. "Niech Pan wraca tam, gdzie razem z Giertychem tkwi Pan od dawna i to po same uszy"
Przemysław Czarnek: to, jak traktuje się ludzi, to jest sadyzm. Po zmianie władzy, Giertycha znajdziemy nawet we Włoszech
Prof. Cenckiewicz: kontrwywiad ABW pozyskał realne dowody na ruską ingerencję w proces wyborczy w roku 2023
Najnowsze

Ziobro reaguje na słowa prezesa NRA. "Niech Pan wraca tam, gdzie razem z Giertychem tkwi Pan od dawna i to po same uszy"

Przemysław Czarnek: to, jak traktuje się ludzi, to jest sadyzm. Po zmianie władzy, Giertycha znajdziemy nawet we Włoszech

Kard. Bergoglio po śmierci Jana Pawła II: był spójny, nigdy nie uchylał się od odpowiedzialności

Żarty się skończyły? OKO.press teatralnie zamyka portal na jeden dzień