Bilans zakażeń koronawirusem: liczba przekroczyła 16 tysięcy

Ministerstwo Zdrowia podało, że łączny bilans zakażeń przekroczył dziś 16 tysięcy.
Dokładna liczba, jaką podało ministerstwo wynosi 16 300.
Najwięcej zakażonych jest w województwie mazowieckim - ponad 3,5 tys. Drugie jest województwo małopolskie z bilansem 1884, a kolejne wielkopolskie z 1577 zakażeniami.
Mamy 16 300 nowych i potwierdzonych przypadków zakażenia #koronawirus z województw: mazowieckiego (3529), małopolskiego (1884), wielkopolskiego (1577), kujawsko-pomorskiego (1499), łódzkiego (1421), śląskiego (1298), dolnośląskiego (917), podkarpackiego (742), pomorskiego (643),
— Ministerstwo Zdrowia (@MZ_GOV_PL) October 27, 2020
Liczba zakażonych koronawirusem: 280 229/4 615 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe).
— Ministerstwo Zdrowia (@MZ_GOV_PL) October 27, 2020
Z powodu koronawirusa, który był bezpośrednią przyczyną zgonu zmarło 15 osób. Natomiast z powodu chorób współistniejących zmarło w sumie 117 osób.
Polecamy Poranek Radia Republika
Wiadomości
Tusk jak zwykle się wściekł, a potem wygłosił orędzie. Pełne gróźb i typowych dla niego niedomówień [KOMENTARZE]
Nawrocki podziękował Trzaskowskiemu. "Może być Pan pewien, że zawsze po pierwsze Polska, po pierwsze Polacy!"
Ile gwiazdy biorą za wesele? Nawet 50 tysięcy za jeden wieczór! Wiśniewski, Zenek i Narożna w cenniku ślubnych marzeń
Najnowsze

Hejt na córkę nowego prezydenta. Na szczęście dobrych ludzi jest więcej [KOMENTARZE]

Tusk jak zwykle się wściekł, a potem wygłosił orędzie. Pełne gróźb i typowych dla niego niedomówień [KOMENTARZE]

Kanthak o koalicji Tuska: jest bankrutem, syndykiem masy upadłościowej
