Przejdź do treści
04:13 Brazylijskie media: nielegalnie wydobywane złoto szerokim strumieniem płynie do Chin
Wydarzenie Klub „Gazety Polskiej” Otwock zaprasza na spotkanie z Tomaszem Sakiewiczem i Pawłem Piekarczykiem w środę, 20 sierpnia, o godz. 18:00 w sali widowiskowej Powiatowego Młodzieżowego Domu Kultury, ul. J. Poniatowskiego 10 w Otwocku
Wydarzenie Kluby GP New York i New Jersey w imieniu organizatorów zapraszają Polonię na: XXXV Memoriał Kazimierza Deyny – turniej polonijnych drużyn: niedziela 24 sierpnia, Garfield High School, Garfield, NJ, początek 8:00 am
Wydarzenie Klub „Gazety Polskiej” Częstochowa zaprasza do składania podpisów pod wnioskiem o referendum ws. nielegalnej migracji przez cały sierpień od 12-tej do 17-tej pod Jasną Górą przy wjeździe na parking od ul.Klasztornej
Wydarzenia Klub "Gazety Polskiej" w Sydney zaprasza na manifestację wspierającą żądania Polski o należne reparacje za straty II Wojny Światowej, przed Konsulatem Niemiec, 29 sierpnia (piątek), g. 1-3 pm., 100 William Street, Woolloomooloo, Sydney
Portal tvrepublika.pl informacje z kraju i świata 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Nie zasypiamy nigdy. Bądź z nami!

Biernat odmawia komentowania śledztwa CBA. "Poruszane kwestie nie dotyczą kwestii publicznych"

Źródło: Youtube

Andrzej Biernat odmówił odpowiadania na pytania dziennikarzy dotyczące jego oświadczenia majątkowego. Minister sportu odmówił też dostępu do swoich kont agentom Centralnego Biura Antykorupcyjnego, prowadzącym śledztwo w jego sprawie.

Jak podaje RMF FM, dziennikarz stacji otrzymał od biura prasowego ministra pismo, w którym Biernat odmawia udzielenia informacji. Poruszane przez Pana kwestie odnoszą się w sposób szczegółowy do dysponowania majątkiem prywatnym i nie dotyczą kwestii publicznych- argumentuje biuro prasowe.


Pytania reportera dotyczyły m.in. mieszkania wartego 150 tysięcy, które wcześniej pojawiało się w oświadczeniach majątkowych ministra oraz samochodu, które wartość waha się około 250 tysięcy złotych.
We wcześniejszych komentarzach Andrzej Biernat tłumaczył, że samochód został kupiony częściowo za gotówkę a częściowo na kredyt. - Nie mam sobie nic do zarzucenia - komentował polityk na antenie RMF FM.

Czytaj więcej

CBA kontroluje ministra sportu. Biernat: Nie mam sobie nic do zarzucenia

Polskie Radio, RMF FM

Wiadomości

zaginiony w 1967 roku

Rybak rozwiązał trwającą 60 lat tajemnicę zaginięcia

Pekin może stanąć na drodze niemieckich ambicji zbrojeniowych

Pół tysiąca osób aresztowanych w Waszyngtonie

Zamknęli już 18 kąpielisk. Jest coraz gorzej przez skażenia wody

Tyle Georgina Rodriguez dostanie po rozstaniu z Cristiano Ronaldo

IPN przypomina ważną kartkę z kalendarza

Świątek i Ruud w półfinale miksta US Open

Obecnie kierujący Instytutem Pileckiego reprezentują wszytko, co wrogie wartościom uosabianym przez Rotmistrza

TYLKO U NAS

Mosbacher: byłam oburzona jak media głównego nurtu zniekształciły moją wypowiedź o polskim prezydencie

Marianna Schreiber znów z Piotrem Korczarowskim! Pokazała zdjęcie z ukochanym, a fani nie kryją emocji

Bp Artur Ważny: za tydzień początek trzeciej peregrynacji Świętego Obrazu Nawiedzenia

Czarnek: To sygnał do pana Tuska i Żurka. Nie kombinujcie chłopcy, bo jesteśmy w stanie zebrać ludzi i bronić KRS

Anna Popek na SUP-ie! Dziennikarka Telewizji Republika zachwyciła figurą

Leon XIV odwiedził sanktuarium na Mentorelli – ulubione miejsce Jana Pawła II

Joanna Kurska zawiadamia prokuraturę ws. władz TVP. "Działali na szkodę spółki"

Najnowsze

zaginiony w 1967 roku

Rybak rozwiązał trwającą 60 lat tajemnicę zaginięcia

Georgina Rodriguez

Tyle Georgina Rodriguez dostanie po rozstaniu z Cristiano Ronaldo

IPN przypomina ważną kartkę z kalendarza

Świątek i Ruud w półfinale miksta US Open

Obecnie kierujący Instytutem Pileckiego reprezentują wszytko, co wrogie wartościom uosabianym przez Rotmistrza

kanclerze Niemiec

Pekin może stanąć na drodze niemieckich ambicji zbrojeniowych

Gwardia Narodowa

Pół tysiąca osób aresztowanych w Waszyngtonie

pusta plaża

Zamknęli już 18 kąpielisk. Jest coraz gorzej przez skażenia wody