Bielewicz: w rok 2021 wchodzimy z dużym bagażem doświadczeń covidowych
Gościem dzisiejszego programu "Polska na dzień dobry" był Jerzy Bielewicz, polski finansista.
#PolskaNaDzieńDobry | Jerzy #Bielewicz: Nie ma co ukrywać, że to jest ciągle ciężki czas i wchodzimy w 2021 z dużym bagażem doświadczeń covidowych.#włączprawdę z #TVRepublika
— Telewizja Republika ???????? #włączprawdę (@RepublikaTV) January 1, 2021
#PolskaNaDzieńDobry | Jerzy #Bielewicz: Wpływ pandemii COVID-19 jest tak duży, że on determinuje, w pierwszym kwartale tego roku spodziewamy się recesji. #włączprawdę z #TVRepublika
— Telewizja Republika ???????? #włączprawdę (@RepublikaTV) January 1, 2021
#PolskaNaDzieńDobry | Jerzy #Bielewicz: Cyfryzacja nie zawodzi w czasie epidemii, to jest bardzo znamienne - o czym zresztą mówią wyniki koncernów technologicznych, które właściwe "ciągną" giełdę w okresie epidemii. #włączprawdę z #TVRepublika
— Telewizja Republika ???????? #włączprawdę (@RepublikaTV) January 1, 2021
Najnowsze
Matecki o „niezależności” audytora w swojej sprawie: To wygląda jak polityczne zlecenie
Zełenski nie przyjedzie do Gdańska. Przydacz: wystawił Tuska na pośmiewisko
O bezpieczeństwie i współpracy gospodarczej rozmawia prezydent w Turcji