Przejdź do treści
Republika "Ewa Bugała Wszystko jasne": Gościem red. Ewy Bugały o godz. 17:30 będzie Marek Jakubiak (Wolni Republikanie)
17:08 USA: start misji Ax-4 z Uznańskim-Wiśniewskim przełożony na środę
17:07 USA: trwają poszukiwania 6 osób po rozbiciu się małego samolotu na Pacyfiku
17:04 CBOS: im mniej mediów społecznościowych, tym więcej dobrego samopoczucia
16:32 Rzecznik MSZ: wiceminister Bartoszewski ma dostęp do informacji niejawnych jako poseł
16:30 UE: Przewodnicząca PE Metsola odwiedzi Polskę 20 czerwca
16:24 Śląskie: 198 wydarzeń na urodziny Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii
16:16 Kancelaria Prezydenta: para prezydencka przybyła do Malezji
15:54 Probierz: uważam, że coś powinniśmy zmienić w naszej kadrze i lepszym kapitanem będzie Zieliński
15:49 NSA: sąd administracyjny wróci do sprawy restrukturyzacji Idea Banku
Wydarzenie Klub "Gazety Polskiej" Aleksandrów Łódzki zaprasza na spotkanie z posłem Markiem Jakubiakiem. 16 czerwca, godz. 18:00. Hotel i Restauracja "Pelikan" ul. Wierzbińska 58, Aleksandrów Łódzki
Wydarzenie Klub Gazety Polskiej POZNAŃ zaprasza na PROTEST W OBRONIE PRAWORZĄDNOŚCI z udziałem sędziów, prokuratorów oraz adwokatów z całej Polski i zagranicy. 13 czerwca, godz. 15:00, przed Sądem Apelacyjnym ul. Hejmowskiego 2 Poznań
Wydarzenia Klub Gazety Polskiej w Piotrkowie Tryb. zbiera podpisy poparcia dla referendum w sprawie odwołania Prezydenta i Rady Miasta i sprzeciwu wobec nielegalnej imigracji Piotrków ul. Konarskiego. Poniedziałek-piątek w godz. 11-18
NBP NBP informuje: Prof. Adam Glapiński, Prezes NBP: „Polska ma już 509 ton złota – więcej niż Europejski Bank Centralny! To dowód na skuteczną strategię, która wzmacnia wiarygodność Polski i buduje bezpieczeństwo finansowe obywateli"

Bezczelność Hanny Gronkiewicz-Waltz nie zna granic! Stwierdziła, że dzika reprywatyzacja to wina... Lecha Kaczyńskiego

Źródło: flickr

– Panie Kaczyński to PiS oddał handlarzom kamienicę Jolanty (nie Zofii) Brzeskiej, aresztowany Jakub R. to przyjaciel Pana kolegów (Kamińskiego i Wąsika) i to L. Kaczyński osobiście podpisał 22 decyzje (14 budynków z lokatorami). #mówprawę - stwierdziła Hanna Gronkiewicz-Waltz. Jej skandaliczne teorie spotkały się z natychmiastową reakcją polityków PiS – Oskarżanie wybitnego, lecz nieżyjącego już Prezydenta o nieodpowiedzialność przy reprywatyzacji to pokaz bezczelności Pani HGW - skomentował Sebastian Kaleta.

– Panie Kaczyński to PiS oddał handlarzom kamienicę Jolanty (nie Zofii) Brzeskiej, aresztowany Jakub R. to przyjaciel Pana kolegów (Kamińskiego i Wąsika) i to L. Kaczyński osobiście podpisał 22 decyzje (14 budynków z lokatorami). #mówprawę - napisała Hanna Gronkiewicz-Waltz. 

– Oskarżanie wybitnego, lecz nieżyjącego już Prezydenta o nieodpowiedzialność przy reprywatyzacji to pokaz bezczelności Pani HGW - skomentował sprawę Sebastian Kaleta. 

– Oskarżanie wybitnego, lecz nieżyjącego już Prezydenta o nieodpowiedzialność przy reprywatyzacji to pokaz bezczelności Pani HGW. - napisał polityk. 

W przeciwieństwie do HGW nie spychał odpowiedzialności na urzędników. Lokatorzy nie skarżą się do Komisji w związku z tymi decyzjami.  A czyściciele kamienic? Jasno podczas spraw KW wyszło, że poinformowali Pani zastępcę w czerwcu 2007 o zamiarze czyszczenia lokatorów - zauważył Sebastian Kaleta. 

– Nadmienię tylko, że to do czego urzędnicy BGN przed przyjściem PLK dokonali w jeden dzień (50 decyzji), jemy jako prezydentowi nie starczyło całego 2004 roku (32 decyzje) - dodał. 

Tematem oczywiście został podłapany przez kodziarską szczujnie ,,SokzBuraka', które oczywiście nie byłoby sobą, gdyby dodatkowo nie wspomniało o tym, że ich zdaniem Lech Kaczyński jest odpowiedzialny za katastrofę w Smoleńsku. Poziom zaklinania rzeczywistości sięgnął nieba. 

 

Wszelkie granice zostały przekroczone. Każdy kto podaje i toleruje SokzBuraka i @IObywatelski ze sztabowcami @trzaskowski_ powinien spalić ze ze wstydu. Co dzień ordynarne kłamstwa w kampania. Tym razem sprawa będzie miała ciąg dalszy. https://t.co/4Byo3bR2Js

— Patryk Jaki (@PatrykJaki) 24 września 2018

 

twitter

Wiadomości

Dymisja Tuska po kompromitacji w wyborach?

Dwudziestolecie „Gazety Polskiej” uczcij gestem solidarności. Nowe wydanie dla ciebie

Bartoszewski bez certyfikatu ABW

Kownacki: tracimy ważne dla armii zdolności, ich odbudowa będzie wyzwaniem

Sakiewicz: Wolnego słowa nie da się zabić. ,,Gazeta Polska'' jest po to, aby była w Polsce wolność

Kim jest żona Piotra Zielińskiego? Laura ma tytuł magistra i właśnie urodziła córkę!

Morawiecki w NewsMax o Nawrockim: będzie przeciwwagą dla lewicowych elit i obecnego rządu

Kolejny spadek Igi Świątek w rankingu WTA

Schnepf znów prowokuje. Mówi, że wybór Nawrockiego to koniec "ery kobiet w Polsce" [KOMENTARZE]

Polscy siatkarze mogą rozegrać w tym sezonie aż 29 meczów

Gembicka: Platforma ma teraz twarz Giertycha i jego teorii - to ośmieszające i niebezpieczne

Podważanie wyboru Nawrockiego. Ziemkiewicz: to jest cel wewnątrz obozu władzy, ma zapobiec rozliczeniu Tuska [WIDEO]

Zatrzymano kobietę, która wyłudziła z banków ponad 1,4 mln zł

Ranking ATP: Hurkacz poza TOP 30, Sinner liderem

To by było na tyle z planów Kalisza. Nie będzie posiedzenia PKW

Najnowsze

Dymisja Tuska po kompromitacji w wyborach?

Sakiewicz: Wolnego słowa nie da się zabić. ,,Gazeta Polska'' jest po to, aby była w Polsce wolność

Kim jest żona Piotra Zielińskiego? Laura ma tytuł magistra i właśnie urodziła córkę!

Morawiecki w NewsMax o Nawrockim: będzie przeciwwagą dla lewicowych elit i obecnego rządu

Kolejny spadek Igi Świątek w rankingu WTA

Dwudziestolecie „Gazety Polskiej” uczcij gestem solidarności. Nowe wydanie dla ciebie

Bartoszewski bez certyfikatu ABW

Kownacki: tracimy ważne dla armii zdolności, ich odbudowa będzie wyzwaniem