Beata Mazurek o "programie" Koalicji Europejskiej: niech Polacy zobaczą w końcu co im proponujecie

"Mam apel do lidera PO Grzegorza Schetyny i Romana Giertycha - skoro tak bardzo nie spodobała się wam konwencja PiS, to może pokażecie program Koalicji Europejskiej; niech Polacy zobaczą w końcu co im proponujecie" - czytamy w twitterowym wpisie Beaty Mazurek.
"My mamy nową piątkę PiS i deklarację europejską PiS - a wy?" – dodaje Mazurek, kierując pytanie do lidera Platformy.
Mam apel do Panów @SchetynadlaPO i @GiertychRoman skoro tak bardzo nie spodobała się wam #KonwencjaPiS to może pokażecie Polakom program #KoalicjaEuropejska ? Niech Polacy zobaczą w końcu co im proponujecie. My mamy #NowaPiątkaPiS i #DeklaracjaEuropejskaPiS a wy ???
— Beata Mazurek (@beatamk) 10 marca 2019
"Kampania wyborcza PiS oparta na szczuciu jest obrzydliwa. Pokazuje, tak samo jak Srebrna, afery PiS i upartyjnianie sądów, jaka jest stawka wyborów w tym roku: albo Polska będzie na Wschodzie, albo na Zachodzie" – napisał z kolei Grzegorz Schetyna.
"PiS grzęznący w kolejnych aferach, które zaczynają docierać do społeczeństwa, wykorzystuje błąd prezydenta Warszawy i już ustami Jarosława Kaczyńskiego ogłasza, że będzie bronić polskie dzieci przed postulatami skrajnej lewicy. Koalicja Europejska jest koalicją ponad podziałami, a podmioty wchodzące w skład koalicji różnią się w poglądach na kwestie światopoglądowe" – czytamy w kolejnym wpisie, tym razem mec. Romana Giertycha.
Polecamy Zaprzysiężenie Karola Nawrockiego
Wiadomości
HIT DNIA
Nietypowy uczestnik na zaprzysiężeniu prezydenta: Polacy są bardzo gościnni, nie ma tu rasizmu
Wiemy, gdzie z pierwszą wizytą zagraniczną uda się prezydent Nawrocki. Powiedział o tym w Republice!
Nawrocki: nie pozwolę Niemcom traktować Polski i Polaków jako "junior partnera", nie jesteśmy ich gospodarstwem pomocniczym
Prezydent Karol Nawrocki skomentował aferę KPO: to niepokojące, że realizowano z tego zakupy ekspresów, jachtów, sauny i solariów
Najnowsze

Unii Europejskiej znowu coś się nie podoba. Tym razem chodzi o płatności gotówką za duże zakupy

Koalicja Tuska rozdała jachty i solaria w ramach KPO. Możdżonek z ostrą krytyką

Wiemy, gdzie z pierwszą wizytą zagraniczną uda się prezydent Nawrocki. Powiedział o tym w Republice!
