Awaryjne lądowanie na Okęciu. "Samolot krążył pół godziny"
Dziś na warszawskim lotnisku Chopina miało miejsce awaryjne lądowanie. Samolot lecący z Wrocławia, lądował na Okęciu w asyście służb ratunkowych. RMF FM podaje, że maszyna z powodu usterki krążyła nad Warszawą pół godziny.
Ostatecznie pilotom udało się bezpiecznie wylądować na płycie lotniska. Nikomu nic się nie stało. Pozostałe odloty i przyloty z Okęcia odbywają się bez przeszkód.
rmf24.pl
Komentarze
Najnowsze
Jakubiak: na naszych oczach dochodzi do pewnego rodzaju wysiłku ws. eutanazji narodu
Odbudowa Ukrainy bez Prezydenta RP? „To niezrozumiałe, powinniśmy pokazać jedność”
Tuskowej minister nie pasuje tempo przyznawania medali dla seniorów. Jest odpowiedź