Awaryjne lądowanie na Okęciu. "Samolot krążył pół godziny"
Dziś na warszawskim lotnisku Chopina miało miejsce awaryjne lądowanie. Samolot lecący z Wrocławia, lądował na Okęciu w asyście służb ratunkowych. RMF FM podaje, że maszyna z powodu usterki krążyła nad Warszawą pół godziny.
Ostatecznie pilotom udało się bezpiecznie wylądować na płycie lotniska. Nikomu nic się nie stało. Pozostałe odloty i przyloty z Okęcia odbywają się bez przeszkód.
rmf24.pl
Komentarze
Najnowsze
HIT DNIA
Jeszcze nie ucichła afera... Posłanka KO pojawiła się na Dniu Zdrowia [ZDJĘCIA]
Wawer w Republice o aferze Kacprzyka: Donald Tusk próbuje przeczekać kryzys
PILNE! Polki poznały rywalki w pierwszej rundzie Wimbledonu