Awaria w ZUS. Pacjenci bez e-zwolnienia
Awaria systemu komputerowego Zakładu Ubezpieczeń Społecznych powoduje spore zamieszanie. Lekarze nie mogą wystawiać e-zwolnień a druki już dawno zostały wycofane.
Jasnych procedur na taką okoliczność jednak nie ma. ZUS radzi by zapisywać dane pacjentów na kartkach, a po południu, wprowadzić je do systemu komputerowego. Zapewnia, że awaria nie powinna potrwać dłużej niż kilka godzin.
portal telewizjarepublika.pl
Komentarze
Najnowsze
SPRAWDŹ TO!
Dr Jędrzejewski: w wyniku błędów lekarskich w Szpitalu Południowym ginęli ludzie
Hołownia odszedł z zarządu Polski 2050. Nie rezygnuje z polityki, założył „grupę”
Kuźmiuk: Zełenski przekroczył czerwoną linię, to są szalone decyzje