Auto wjechało w dom. Kierowca miał 2,5 promila
Dzisiaj przed godz. 5 rano w Sierakowie kierujący renault koleos uderzył w budynek mieszkalny.
30-letni mężczyzna (mieszkaniec powiatu szamotulskiego) jadąc ulicą Wroniecką nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i uderzył w budynek mieszkalny przy ulicy Poznańskiej.
Kierujący miał w organizmie prawie 2,5 promila alkoholu. Z obrażeniami wraz z pasażerem został przewieziony do szpitala.
Komenda Powiatowa Policji w Międzychodzie
Komentarze
Najnowsze
Pokonali Niemców i awansowali do fazy pucharowej. Prezydent ogłosił święto narodowe
Daniel Obajtek dołączy do strajku głodowego pracowników IKS Solino
Mer Lwowa grozi Kaczyńskiemu sądem. Morawiecki: proście o wybaczenie