Auto pełne cudzoziemców zatrzymane w Warszawie. Mieli białoruskie wizy
Policja zatrzymała na trasie S8 w Warszawie auto, którym jechali pełnoletni obywatele Syrii, Iraku i Jemenu. Wszyscy przebywają w Polsce, mają białoruskie wizy. Kierowcą był przebywający w Polsce legalnie obywatel Tadżykistanu. Cudzoziemców zatrzymała Straż Graniczna.
Policja zatrzymała auto ok. godz. 10 na ul. Toruńskiej.
Strażnicy graniczni weryfikują, czy przedstawione dokumenty są autentyczne.
Cudzoziemcy są przewożeni do placówki SG w Warszawie, gdzie podjęte zostaną czynności w kierunku zobowiązania ich do powrotu. Możliwe, że usłyszą zarzuty nielegalnego przekroczenia granicy.
Kierowca ma paszport tadżycki z polską wizą i jego pobyt jest legalny. On również został zatrzymany.
Najnowsze
Wąsik: partyjniacki system Koalicji Obywatelskiej sprywatyzował Warszawę i tamtejszą służbę zdrowia
160 koncertów w 3 miesiące. Skolim rusza w najbardziej intensywną trasę lata
Szef BBN przestawia plany wizyty w USA. Wraca kwestia Nuclear Sharing