Atak nożownika w Szczecinie!

Dwie osoby zostały zaatakowane przez nożownika w szczecińskim Multikinie. Policja poinformowała, że do ataku doszło po godzinie 17.
– Policjanci są na miejscu i wykonują czynności mające na celu ustalenie okoliczności zdarzenia i jego przyczyn. Ustalamy i rozpytujemy świadków zdarzenia - cytuje zachodniopomorską policję Polskie Radio.
Wiadomo, że zaatakowani zostali dwaj mężczyźni, w wieku około 30 lat. Trafili oni do szpitala, stan jednego z nich jest krytyczny.
Policja zatrzymała podejrzewanego o atak 26-latka.
Polskie Radio
Komentarze
Polecamy Zaprzysiężenie Karola Nawrockiego
Wiadomości
Prezydencki minister Marcin Przydacz w Republice: Karol Nawrocki będzie prowadzić asertywną politykę zagraniczną
Internauci komentują tłumaczenia Ruchniewicza ws. zwrotu dóbr kultury: „Tej sprawy nie uda wam się wyciszyć”
Kałużny, Kasprzyk, Sośnierz, Lipski, Woch będą gośćmi o godzinie 21:00 Ewy Bugały w programie "Republika Wieczór"
Robert Kostro został niesłusznie odwołany z funkcji dyrektora Muzeum Historii Polski. Jest decyzja sądu
Najnowsze

Internauci komentują tłumaczenia Ruchniewicza ws. zwrotu dóbr kultury: „Tej sprawy nie uda wam się wyciszyć”

Legia rozgromiona! AEK Larnaka nokautuje Wojskowych 4:1

Gawkowski chce zapunktować u Tuska i Silnych Razem. Odlicza dni do końca prezydentury Nawrockiego
