Atak na dziennikarza Telewizji Republika. Mamy komentarz poszkodowanego [ZOBACZ WIDEO]
Do zdarzenia doszło podczas wczorajszej manifestacji KOD i tzw. środowisk opozycji totalnej pod polskim Sejmem. Dziennikarz Telewizji Republika został zaatakowany przez agresywnego demonstranta zaraz po tym, jak KODziarz zabrał mu kamerę. – Na szczęście na miejscu zjawiła się policja – mówił nam Paweł Hermanowski, który został zaatakowany.
– Podczas demonstracji zobaczyłem wóz transmisyjny TVP, na którym naklejony był napis "KURvizja kłamie" oraz baner Prawa i Sprawiedliwości z narysowaną niżej swastyką. Wszystko nagrałem i chciałem zdjąć napis. Agresywny demonstrant pchał mnie i szarpał, później skupił się na owym napisie i mojej kamerze, którą zabrał. Poszedłem za nim i mu ją odebrałem. Na szczęście wtedy na miejscu zjawiła się policja, dla której zeznałem do czego doszło – mówił nam Paweł Hermanowski, poszkodowany dziennikarz Telewizji Republika.
Najnowsze
Zmarł pacjent po nastawieniu barku. Tragedia w szpitalu rządzonym przez KO i PSL
Bruksela go spławi? Szokujące słowa o przyszłości Donalda Tuska!
Kryzys w Volkswagenie. Niemcy w rozpaczy: to symbol powolnego upadku naszego kraju