Przejdź do treści
06:21 USA: runął dźwig na placu budowy na Florydzie, zginęły dwie osoby
05:50 NHL: w pierwszym meczu finału o Puchar Stanleya Edmonton Oilers pokonali u siebie Florida Panters po dogrywce 4 do 3
02:27 USA/Minister finansów: wspierający rosyjską machinę wojenną nie powinni czerpać zysków z odbudowy Ukrainy
00:27 NATO: Sojusznicy Ukrainy deklarują w Brukseli zwiększenie wsparcia militarnego dla Kijowa
21:40 Prezydent USA Donald Trump odbył ponadgodzinną rozmowę telefoniczną z Władimirem Putinem. Głównymi tematami były wojna na Ukrainie oraz zagrożenie nuklearne ze strony Iranu
Wydarzenie „Dość rządów esbeckiej Polski!”. Ryszard Majdzik zaprasza na wiec poparcia. 5 czerwca (czwartek), godz. 13:40, Sąd Rejonowy w Wieliczce
Wydarzenie Klub „Gazety Polskiej” w Nysie zaprasza na spotkanie z Danielem Obajtkiem oraz Michałem Dworczykiem, 5 czerwca (czwartek), g. 19:00, Nyski Dom Kultury ul. Wałowa 7
Wydarzenie Klub „Gazety Polskiej” Gdańsk II zaprasza na protest - Nie dla nielegalnej imigracji!, 8 czerwca (niedziela), g. 12, pod Radą Miasta Gdańska ul. Wały Jagiellońskie 1
NBP NBP informuje: Prof. Adam Glapiński, Prezes NBP: „Polska ma już 509 ton złota – więcej niż Europejski Bank Centralny! To dowód na skuteczną strategię, która wzmacnia wiarygodność Polski i buduje bezpieczeństwo finansowe obywateli"

Andruszkiewicz: Balonik z napisem "Robert Biedroń" został z hukiem przebity marnym 5% wynikiem

Źródło: Telewizja Republika

– A więc mocno pompowany przez salon III RP, balonik z napisem "Robert Biedroń" został z hukiem przebity marnym 5% wynikiem w sondażu poparcia. Tyle czasu antenowego, publikacji o "nowym liderze politycznym" w piach. Pozostaje tylko się uśmiechnąć i współczuć "inwestorom" - skomentował wynik sondażu dla OKO.press przeprowadzonego przez IPSOS poseł WiS Adam Andruszkiewicz.

Według nowego sondażu przeprowadzonego przez IPSOS dla OKO.press Prawo i Sprawiedliwość utrzymuje wysoką, dwukrotną przewagę nad Platformą Obywatelską. Do Sejmu trafiłaby także nigdy wcześniej nie uwzględniana w badaniach partia Robert Biedronia. Ugrupowanie prezydenta Słupska według sondażu mogłoby liczyć na 5 procentowe poparcie.    CZYTAJ WIĘCEJ:  PiS znowu miażdży! Przypuszczalna partia Biedronia została uwzględniona w sondażu   Sondaż skomentował poseł Wolnych i Solidarnych Adam Andruszkiewicz.   

– A więc mocno pompowany przez salon III RP, balonik z napisem "Robert Biedroń" został z hukiem przebity marnym 5% wynikiem w sondażu poparcia. Tyle czasu antenowego, publikacji o "nowym liderze politycznym" w piach. Pozostaje tylko się uśmiechnąć i współczuć "inwestorom" - napisał na Twitterze Adam Andruszkiewicz. 

 

A więc mocno pompowany przez salon III RP, balonik z napisem "Robert Biedroń" został z hukiem przebity marnym 5% wynikiem w sondażu poparcia. Tyle czasu antenowego, publikacji o "nowym liderze politycznym" w piach. Pozostaje tylko się uśmiechnąć i współczuć "inwestorom"

Telewizja Republika // Twitter

Wiadomości

Szalona końcówka dogrywki w finale Pucharu Stanleya

Trump ogranicza podróżowanie do USA

Ukraińskie drony uderzyły w "Białe Łabędzie" - najnowocześniejsze bombowce nuklearne Rosji

Rosja używa "Cichego zabójcy" na froncie w Ukrainie

Jasny przekaz USA w sprawie odbudowy Ukrainy

Nie odpuszczą Rosji. Sojusznicy Ukrainy deklarują w Brukseli

Europejski kraj przywraca obowiązkową służbę wojskową

Ostrzeżenie z Brukseli: Europa musi oszczędzać wodę!

Niemieckie media pesymityczne: Tusk jak "kulawa kaczka", "nie jest pewne, czy jego rząd przetrwa do 2027 roku"

Prezydent o wotum zaufania: Tusk dostał czerwoną kartkę, gdyż prowadził politykę w brutalny sposób

Morawiecki u Gójskiej: „Wara od dzieci!”. Były premier ostro o hejcie i bezradności rządu

Kaczyński o zwycięskiej kampanii Nawrockiego: mówiłem - "czekajmy na 11" i ta 11 przyniosła nam dobre wyniki

Trafił w sedno polityki PO, mówiąc "cóż szkodzi obiecać". Jest reakcja KO, ale też internautów

Trump rozmawiał z Putinem. Ujawnił, co powiedział w sprawie Ukrainy i Iranu

Horała: Obóz rządowy użył w wyborach różnych metod, również nielegalnych

Najnowsze

Szalona końcówka dogrywki w finale Pucharu Stanleya

Jasny przekaz USA w sprawie odbudowy Ukrainy

Nie odpuszczą Rosji. Sojusznicy Ukrainy deklarują w Brukseli

Europejski kraj przywraca obowiązkową służbę wojskową

Ostrzeżenie z Brukseli: Europa musi oszczędzać wodę!

Trump ogranicza podróżowanie do USA

Ukraińskie drony uderzyły w "Białe Łabędzie" - najnowocześniejsze bombowce nuklearne Rosji

Rosja używa "Cichego zabójcy" na froncie w Ukrainie