Anaboliki zamiast celulozy. Mazowiecka skarbówka przejęła 76 kg sterydów
Funkcjonariusze mazowieckiej Krajowej Administracji Skarbowej (KAS) wykryli w przesyłce lotniczej sterydy anaboliczno-androgenne. Szacunkowa wartość rynkowa przemytu to ok. 500 tys. zł.
Zgodnie z deklaracją celną, kontrolowana przesyłka miała zawierać substancję chemiczną - celulozę mikrokrystaliczną. Nadawcą przesyłki była firma z Chin. Zbiorcze opakowanie zawierało 76 szczelnie zamkniętych woreczków, w których funkcjonariusze znaleźli biały proszek.
Substancję przekazano do Centralnego Laboratorium Celno-Skarbowego w Otwocku. Okazało się że proszek był mieszaniną sterydów anaboliczno-androgennych.
Sprawę prowadzi Komisariat Policji Portu Lotniczego Warszawa Okęcie.
Najnowsze
Skandal w UK: Pakistańskie bandy seksualne infiltrują NGOsy
SPRAWDŹ TO!
Dr Jędrzejewski: w wyniku błędów lekarskich w Szpitalu Południowym ginęli ludzie
Hołownia odszedł z zarządu Polski 2050. Nie rezygnuje z polityki, założył „grupę”