Ale odlot! Gersdorf przyszła do pracy, której nie ma...
Przed Sądem Najwyższym trwa ośmieszania Polski. Komuszki krzyczą "Dziękujemy" i śpiewają hymn Polski. A wszystko przez to, że Pani Gersdorf, która od wczoraj nie jest I prezesem SN, przyszła do pracy. A może tylko przyszła, by zabrać swoje rzeczy do pudła? ZOBACZ SAM!
Przed sądem właśnie udziela wywiadu pani ... Gronkiewicz-Waltz. Czyż to nie zaskakujące?
Telewizja Republika
Komentarze
Najnowsze
W Rzymie odbędzie się modlitewne czuwanie przed wręczeniem paliuszy nowym metropolitom
Święczkowski przerywa milczenie ws. ataków władzy. Opublikował obszerne oświadczenie
Paradoks mundialu może sprawić, że zwycięstwo... nie będzie się opłacało