Ale odlot! Gersdorf przyszła do pracy, której nie ma...
Przed Sądem Najwyższym trwa ośmieszania Polski. Komuszki krzyczą "Dziękujemy" i śpiewają hymn Polski. A wszystko przez to, że Pani Gersdorf, która od wczoraj nie jest I prezesem SN, przyszła do pracy. A może tylko przyszła, by zabrać swoje rzeczy do pudła? ZOBACZ SAM!
Przed sądem właśnie udziela wywiadu pani ... Gronkiewicz-Waltz. Czyż to nie zaskakujące?
Telewizja Republika
Komentarze
Najnowsze
Nisztor: słowa ordynatora mogą zniszczyć rząd i KO, niech wynajmie sobie ochronę
Skandal w UK: Pakistańskie bandy seksualne infiltrują NGOsy
SPRAWDŹ TO!
Dr Jędrzejewski: w wyniku błędów lekarskich w Szpitalu Południowym ginęli ludzie