Abp. Jędraszewski wyjaśnia dlaczego ... cierpimy!
"Wystarczy pójść do dziecięcego szpitala, gdzie umierają dzieci, by dojść do wniosku, że Bóg albo jest sadystą albo nie istnieje. I nie przekonują mnie opowieści, że Chrystus też cierpiał i że nagroda będzie w niebie" - na pytanie zadane przez 49-letniego mężczyznę odpowiada arcybiskup Marek Jędraszewski. POSŁUCHAJ!
YouTube
Komentarze
Najnowsze
Afera, której nie kupią nawet lemingi?Ziemkiewicz o kulisach układu w Warszawie
Jak zarabiać prawie 800 tys. zł rocznie i mieć kilka etatów? Tak to robi wiceszef NIL
Szczegóły "Brudnej Gry" - dziś w "Ściśle Jawne" Piotra Nisztora