Abp Hoser zakażony COVID-19. Wizytator apostolski spędził święta w szpitalu
Senior diecezji warszawsko-praskiej abp Henryk Hoser przebywa w szpitalu z powodu zakażenia koronawirusem. Stan wizytatora apostolskiego parafii w Medziugoriu jest stabilny.
- Ksiądz Arcybiskup z powodu zakażenia Covid-19 przebywa na oddziale jednego ze szpitali. Stan na chwilę obecną jest stabilny. Polecamy Księdza Arcybiskupa modlitwie - poinformowano na profilu arcybiskupa na Facebooku.
Ksiądz Arcybiskup powiedział, że zakażenie koronawirusem pojawiło się u niego po przyjęciu pierwszej dawki szczepionki.
Abp Hoser dodał, że choroba uniemożliwiła mu spędzenie świąt w Medziugoriu, do którego miał powrócić w Wielkim Tygodniu.
Ksiądz Arcybiskup Henryk Hoser dziękuje wszystkim za modlitwy w jego intencji.
Najnowsze
Jak Trzaskowski zignorował patologię w Szpitalu Południowym
Co powinno zrobić Ministerstwo Zdrowia by zmniejszyć kolejki do specjalistów w szpitalach?
Kłamstwa o kremach z filtrem przyciągają na TikToku więcej osób niż rzetelne treści