Abp. Henryk Hoser kolejny raz w szpitalu. Podano przyczynę
Biskup senior diecezji warszawsko-praskiej oraz wizytator apostolski parafii w Medziugorie, na skutek powikłań covidowych, trafił do szpitala.
- Niestety, na skutek powikłań pocovidowych Ksiądz Arcybiskup ponownie znalazł się w szpitalu - poinformowano.
- Polecamy naszego Pasterza modlitwie, łącząc się z Nim w krzyżu cierpienia i choroby - dodano.
Arcybiskup Henryk Hoser, po raz pierwszy z powodu zakażenia koronawirusem trafił do szpitala na początku kwietnia.
facebook/abp.hoser
Komentarze
Najnowsze
SPRAWDŹ TO!
„Tam giną ludzie”. Wydanie specjalne TV Republika po relacji sygnalisty
Wildstein o aferze szpitalnej: To nie jest afera, to jest metoda
Prognoza pogody na najbliższe dwa dni. Będzie bardzo gorąco!
SPRAWDŹ TO!